Оракул місць сили України.

Оракул місць сили України — це захоплююча подорож таємними стежками, де об’єднується у єдиний потік давня магія та здійснюються мрії тих, хто прийшов сюди з надією. Ви побачите давні капища та дивні печери, де язичники зверталися до своїх богів. Побуваєте біля цілющих джерел, де лунали замовляння чаклунок та жриць. Зустрінетесь з ідолами, які були сховані від людських очей на довгі століття.

Це паломництво до пращурів за силою та підтримкою у складних ситуаціях. Крізь зображення тече енергія відвічного Кола Життя Природи, що зцілює тіло та душу. Оракул відповість на ваші запитання та відкриє таємниці майбутнього.

Ця унікальна колода може стати неймовірним подарунком для вас і ваших друзів, який розповість про красу та давню магію терен України.

Замок Паланок.

Ніхто не знає, коли на цьому місці біля Мукачева вперше з’явилась фортеця і що за святе місце та град були тут до того. Але люди живуть тут із давнини. І завжди на цих землях жінка відігравала дуже важливу роль в історії. Тому саме з цього пагорба та його зоряної Пані ми починаємо нашу подорож місцями сили України.

 

1 карта. Зоряна пані.

Цінуй життя, як найвищий дар. Поважай себе, відчуй свою самодостатність. Не згоджуйся на мале.

 

 

Музичний орган Печери Семи Планет.

Так називають Печерний комплекс білих хорватів у містечку Миколаїв, що у Львівській області. Із давніх джерел ми дізнаємося, що у білих хорватів були печери-храми, які звучали як музика неба. Можливо, це вони?

 

2 карта. Музика Семи Планет.

Прислухайтесь до себе. Що насправді вам потрібно. Яку мелодію хоче грати ваше серце. Ви маєте вибір, добре подумайте яким шляхом йти. Це змінить ваше життя.

 

 

3 карта. Богині Долі.

Матінка Земля, три Богині дають вам своє благословення. Усе буде добре.

 

 

4 карта. Колискова.

Потрібен відпочинок. Не поспішайте. На все свій час.

 

 

 

Парк мегалітів.

Це творіння рук людини. Однак він зведений на схилах гори Оба-Таш, де поруч скіфські кургани, а саме місце має давню історію та надзвичайно потужну енергетику. Тут ви знайдете копії найвідоміших у світі мегалітичних пам’яток та вівтарів і зможете відчути потужну енергію землі. Знаходиться гора Оба-Таш у Запорізькій області.

 

5 карта. Початок.

Усьому потрібна основа, точка опори. Якщо вона є, то можна змінити увесь світ. А в першу чергу — себе.

 

 

Грот Прийма.

Дивовижне природне явище у Львівській області. Тут можна побачити залишки коренів мангрових дерев, що росли 16–14 млн. років тому. Близько 45,6 тисяч років потому тут було поселення давніх мисливців. Кожний знайде тут свій знак долі та майбутнього.

 

6 карта. Янгол.

Ви маєте благословення неба на те, щоб піднятися вгору. На цьому шляху вам знадобляться давні знання і це вимагає багато сил. Будьте уважні до знаків та символів, що приходять уві сні.

 

Трахтемирів.

Півострів на Дніпрі, де споконвіку жили люди. Тут знайдені трипільські поселення, скіфські вали, поселення та капища черняхівської та давньослов’янської культури. З 15–16 ст. тут мешкали козаки.

Багато людей приїжджають сюди, щоб піднятися на “висоту 220” і загадати бажання, гукнути свою мрію у “лінзу” та привезти цілющої води з Роженої криниці.

 

7 карта. Раювання.

Відпочиньте. Зараз час насолоджуватися красою світу та тишею. Мрійте та складайте плани на майбутнє.

 

 

Миколаївський лабіринт.

Унікальна місцевість у Бердянському районі, де гранітна порода поєднується із кварцовими жилами, що утворює гігантський акумулятор з цілющою енергією. Його природна сила здійснює мрії та бажання.

 

8 карта. Трискаль.

Вам потрібна енергія. Наповніться силою землі та силою трьох.

 

 

 

9 карта. Лабіринт.

Шлях може бути довгим. Запасіться терпінням. Минуле має бути ресурсом для майбутнього.

 

 

Печера Лоно Матері.

Колись тут чаклували волхвині, а зараз до давнього святилища йдуть жінки, які хочуть народити дитя. Загадкове та таємниче, воно сховалось у деревах на пагорбі, який купається у сонячному золотому проміні. Знаходиться у Львівській області. Неподалік від скельного храму волхвів.

 

10 карта. Лоно Матері.

Трансформація через зусилля. Розпитайте матусю, про ваше народження.

 

 

 

Софія Київська.

Дивовижне рукотворне чудо. Храм, що став символом України у світі. Поєднання енергій неба, землі та людської праці, що наповнює душу спокоєм та творчим натхненням.

 

11 карта. Вихід.

Ситуація заплутана. Потрібно перш за все з’ясувати реальну ситуацію, і лише тоді діяти. Але вихід є, і він десь поруч.

 

Коржовий кут.

Мальовнича природа та надзвичайна енергія привертають сюди жінок, які шукають зцілення та щасливої долі. Русло прадавньої річки змиває недолю, та дарує посмішку вдачі.

 

12 карта. Ладування.

Дозволь собі бути дитиною, яка усміхається світу. Довірся своїй природі. Будь сама собою. Дозволь світу ладувати тебе.

 

 

Кам’яна могила.

Кам’янка, як її з любов’ю звуть у народі, — це мегалітичний комплекс, аналогів якому нема у світі. На думку геологів — це залишки давнього вулкану. В будь-якому випадку, тут з давнини були жертовники різних культур та племен з часів неоліту до сучасних неоязичників. Загадкові малюнки та письмена розповідають нам давню історію нашого краю із самого початку історії людства.

13 карта. Камінь чародійки.

В тебе є все для досягнення своїх мрій. Пам’ятай, хто ти є, та свої бажання. Не відволікайся на інших. Зосередься на собі.

 

 

 

14 карта. Чоловіча сила.

Якщо потрібно, прояви свою силу. Скажи “Ні” та відстоюй свої межі.

 

 

 

15 карта. Русалчині мари.

Тіньова сторона особистості. Шукайте причину в цьому.

 

 

Ілів.

Місце, де колись була столиця Гардаріки-Артанії, племен білих хорватів. Місто-сучасник Київської Русі, що займало 250 гектарів та мало загадкові підземні тунелі. Тут, на великому жертовному камені палав вогонь, у печерах жили волхви, а рукотворним каналом плили великі кораблі зі скарбами. Загадкова столиця білих хорватів чекає на своїх дослідників.

 

16 карта. Печери волхвів.

Вчись бути у суспільстві. Знайди співмову із іншими. Шануй вищі закони та правду. Але не забувай про милосердя.

 

 

17 карта. Жертовний камінь Сонця.

Прийшов час сонця та світла. Доля прихильна до вас. Але не забувайте подякувати тим, хто допомагає вам.

 

 

Комплекс святилищ над Збручем.

Велика загадка давньої віри. Три гори: Богит, Звенигород, Говда — де були жертовні ями, капища, ідоли, глибока печера для таємних жертвоприношень, ритуальні печі для випікання сонячних короваїв та цілющі джерела. Сюди приїжджали тисячі паломників з усіх сторін слов’янського світу. Історію цього великого міста волхвів стерли з офіційного літопису та не з пам’яті нашого народу. На протязі століть люди приїжджають сюди, щоб віддати шану давнім богам.

 

18 карта. Портал.

Будьте обережні, бо відкрито портал до іншого світу. Що прийде звідти, невідомо. Відпустіть те, що вам більше не потрібно та чекайте на звістку.

 

 

19 карта. Капище давнього бога.

Сімейні таємниці. Зверніться до пращурів. Вони допоможуть зрозуміти, що відбувається, і як потрібно діяти.

 

 

Дністер.

Турки звали його Турлою, давні греки — Тирасом, германці — Агалінгусом. У скіфо-сарматськії мові «dānu» мало значення «вода», а «stūra» — величезна. Є версія, що деякий час саме тут полягав кордон із Римом. А великий розквіт черняхівської культури був пов’язаний із тісними контактами з римлянами.

Але якщо подивитися глибше у давнину, то протоіндоєвропейсіке «да на» має значення «тече тут». Могутній потік, що зберіг свою назву на протязі тисячоліть. Можливо, саме звідси й прийшла до нас богиня води Дана, яка в наш час залишилася лише у піснях як приспівка «щіді-ріді-дана».

 

20 карта. Поцілунок.

Відчуй в собі як жіноче, так і чоловіче. Дозволь їм примиритися.

 

 

 

Бакота.

Затоплене село, а у давнину — столиця Пониззя. Місце, де пішли на дно капища та святі місця язичницьких культів. На місці давнього культового центру зараз тут мальовничий краєвид, куди приїжджають вдихнути природну красу водного простору.

 

21 карта. Пам’ять минулого.

Залиш минуле у минулому. Поглянь на красу того, що з’явилося на місці того, що пішло назавжди, та йди своєю дорогою.

 

 

22 карта. Інь-Янь.

Гармонія чоловічого та жіночого. Нехай чоловіче міцно стоїть, а жіноче плескотить та танцює.

 

 

Львів.

Колись він був великим містом язичницької віри. Тут стояли численні капища та проходили збори князів слов’янських племен. Багато їх було на Знесінні. І одне таке місце до нашого часу зберігає свою таємницю. Трава тут іншого кольору, а чаклуни відчувають запах магії сонячного бога.

 

23 карта. Капище Світовида.

Нічого не може зникнути, якщо це йде із глибин душі. Воно завжди існує у часі та просторі. Для нього не потрібне зовнішнє. Ми завжди повертаємось до себе.

 

 

Дівич-гора.

Ця гора біля Ржищева за давніх часів була сакральним жіночим місцем. Археологи знайшли тут жертовник із 9 ямами, де приносились жертви. Вважається що це відповідає 9-ти місяцям вагітності жінки та святилище було присвячено Великій Матері Богині. Може тому, що тут панує надзвичайне поєднання енергії 4-х стихій, яке впливає на всіх, хто тут побував.

 

24 карта. Енергія 4-х елементів.

Подивись у простір. Поєднай енергії 4-х елементів. Жіночі практики.

 

 

 

25 карта. Вівтар Богині.

Жіноча енергія. Запліднення. Здійснення бажань.

 

 

Київ.

Це місто славиться різноманіттям місць сили. Але є одна гора, про яку знає весь світ. Це Лиса Гора. А поруч з нею річка Либідь, де, за давніми переказами, жила та сама сестра братів Кия, Хорива та Щека. Місце, де збираються відаючі жінки на свої таємні зустрічі та чаклування.

 

26 карта. Лиса гора.

Час магії та чаклунства. Давніх богів та замовлянь. Але будьте обережні — це небезпечно, якщо у вас немає родового дару.

 

 

Чортів Камінь.

Геологічне диво природи у селі Підкамінь. Останець від морських рифів, що ховалися мільйони літ тому під хвилями Сарматського моря. Після волхвів на його верхівці звели оборонну церкву християни. Але час не помилував і її. Зараз, тільки величезна брила стоїть та дивиться сни, у яких навколо неї пливуть морські чудовиська, що давно загубились десь у часі.

 

27 карта. Вічність.

Будь собою. Подивись на все із висоти часу.

 

 

 

Долина нарцисів.

Унікальна пам’ятка природи в урочищі Кіреші, де кожної весни розцвітають дикі нарциси та іриси, приваблюючи багатьох людей з усіх куточків країни.

Мешканці долини розповідають, що саме тут, у дзеркальних водах річки Хустець, грецький бог Нарцис закохався у своє віддзеркалення. Але насправді, ця реліктова краса дісталась нам ще з льодовикового періоду, коли з гір сповз шмат землі з чудовими квітами.

 

28 карта. Сяюча квітка.

Час жіночих практик та розквіту жіночої краси та енергії. Але пам’ятайте, що час цвітіння недовгий. Тільки ви самі можете його продовжити.

 

 

Баба-Рід гора.

На цій горі у Львові колись стояла Золота Баба — ідол язичницької богині слов’ян. Вона була повністю вкрита золотом, а зі сусіднього пагорба на неї дивився другий ідол — чоловічий. Кажуть, що коли була негода, так то Золота Баба сварилась зі своїм чоловіком. Ідол стояв тут до 17 століття.

 

29 карта. Жіноча сила.

Жінка може бути лідером, залишаючись при цьому жінкою. Пам’ятайте про це.

 

 

Жевахова гора.

Дивовижне місце, яке колись було островом. Оточений солоною водою моря, піднесений до сонця, поєднаний із вітром тут стояв храм давніх греків, який у своїх мандрах у міфічні часи міг відвідати сам Одіссей. Тому вчені іноді звуть це місце «Причорноморські Дельфи». На їх думку тут могло бути найбільше святилище давнього світу. А в часи середньовіччя тут могла знаходитися генуезька стоянка Джинестра та польско-литовский Качибей. Сучасні мешканці розповідають що час від часу вони бачать над горою дивне світло.

 

30 карта. Живий маяк.

Поєднай енергії стихій та будь маяком для інших.

 

 

 

Звенигород.

Друга гора святилища Медобори. Три жертовних майданчика (а може й більше); кінь оракул, як в Арконі; капища; ритуальні печі; житла волхвів; громадські будівлі; великі будинки для братчини та великі багатства, що приносили сюди паломники. Навіть князі бували тут, про що свідчить перстень Рюриковичів, знайдений археологами у жертовній ямі. Велике храмове місто, стерте з підручників історії, але люди пам’ятають та їдуть сюди, як у давні часи. Однак, слід треба бути обережними, бо охоронці святого місця — змії — завжди напоготові.

 

31 карта. Мудрий волхв.

Великі знання мають бути не дише для себе. Мудрість, це і є справжнє лідерство.

 

 

32 карта. Володар гори.

Вищі знання та давня мудрість. Ви володар свого життя. Прийшов час бути корисним світу.

 

 

Трипілля.

Давня культура на теренах України, яка набула найбільшого розквіту між 5500 та 2750 роками до н.е. Загадкова та магічна. З чарівними візерунками на кераміці, що дійшли до наших часів у розписах на писанках та посуді сучасної української культури. З біноклевидними посудинами без денця, для закликання дощу. З величезними храмами та селищами розміром понад 250 гектарів. Вона принесла культуру землеробства та Великої Матері Богині на родючу землю і залишилася тут назавжди.

 

33 карта. Місячна вода.

Родючість. Сім’я. Розквіт. Місячне коло. Жінка-матір та її благословення.

 

 

 

Підгорецький замок.

Його було збудовано коронним гетьманом не на пустому місці. Тут і до того існували давні укріплення. А зовсім поруч колись був легендарний Пліснеськ. Тому місце було вибрано не випадково. З часом, замок вже сам породив міфи про привіда Білої Пані та реальний візит Оноре де Бальзака.

 

34 карта. Замок-Фортеця.

Успіх. Багатство. Родина.

 

 

 

35 карта. Біла Пані.

Будьте уважні. Все має початок, але має і кінець. Чи готові ви пірнути у невідоме?

 

 

Ольвія.

Ольвія — що означає щаслива — велике давнє місто греків-колоністів із Мілету на березі Чорного моря та Дніпро-Бузького лиману, яке було засноване у 7–6 ст. до н.е., головним богом якого вважався Аполлон-цілитель. Тут проводились таємничі містерії аналогічні елевсінським, та протягом століть існував жіночий культ Гекати та храм Афродіти.

Неймовірне місце, де можна зануритися у часи давньої Еллади та її дружби із войовничими сусідами-скіфами.

 

36 карта. Вівтар Аполлона-цілителя.

Зцілення тіла та світло у душі — це важливо. Поверніться до себе.

 

 

 

37 карта. Джерело безсмертя.

Час зануритися у вічні істини. Стати водою, що просочиться під землею, та чистим джерелом заповнить ту форму, що дана від неба.

 

Кролевецька яблуня.

Вона виросла з одного дерева та за 200 років перетворилася на сад, де стовбури та гілки переплелись у надзвичайне видовище. Але цвіте і дає плоди кожного року лише одна сторона дивного саду. А друга відпочиває. Але наступного року вони поміняються ролями.

 

38 карта. Яблуневий вузол.

Багато чого вже зв’язано. Прийшов час розібратися із вузлами, що стримують потік життя та зміни.

 

 

Монастирок.

Дивне місце на високому березі річки Серет. Тут є старовинний скельний храм, де проводять ритуали екзорцизму; камінь-мегаліт, на якому є зоряна мапа неба та хрест з кривавою водою; судилище волхвів та жертовник змія. Місце, де медитація може бути найбільш досконалою. Тут можна почути давно забуті голоси судилища давно забутих волхвів.

 

39 карта. Зоряна мапа.

Що на землі, те й на небі. Подивіться у вічі зорям, щоб знайти свою долю на землі.

 

 

40 карта. Жертовник змія.

Ваше невігластво — причина ситуації. Будьте чесні з самим собою. Доки ще не пізно, спробуйте побачити в чому ви не праві.

 

 

Хортиця.

Священний острів, де здавна жили люди. Археологічні знахідки з цих місць датуються добою мезоліту (10–6 тисячоліття до н.е.). Тут залишилися культові споруди різних культур та часів. Але найбільш відомий острів, як славетна козацька вольниця. Лише тут можна знайти місця, де природна краса дніпровських плавнів зберіглась такою, як вона була за часів козацької доби.

 

41 карта. Русалчина затока.

Вода може бути спокійною, але під нею на неуважну людину можуть чекати русалки. Будьте обережні. Небезпека може критися там, де на неї навіть не сподіваєшся.

 

 

42 карта. Кам’яна баба.

Вам потрібна стійкість та мужність. Час для битви за правду. Не втрачайте голови, а якщо її знесли вороги, дивіться серцем. Серце вкаже найкращий шлях.

 

Кам’яне село.

Із чим я можу порівняти цю дивину? Зі Стоунхенджем? Але ж Кам’яне Село набагато більше за розміром. Із кам’яними колосами з інших міст? Можливо. Але ж ніде нема такого поєднання енергій як тут. Ліс та величезне каміння розміром з будинок на площі у 15 га… Загадкове та чарівне місце. Нічого подібного у світі немає. Лише тут.

 

43 карта. Розколоте каміння.

Відсутність цілісності. Потрібно відпустити те, що більше вам не потрібне.

 

 

44 карта. Місячне каміння.

Світ не поділяється добро та зло, темряву та світло. Подивіться на нього, як на єдине диво-дивне де нема обмежень та дуальності.

 

 

Хустський замок.

Замок стоїть на схилах гори вулканічного походження. Тому його енергетика надзвичайна та вогняна.

 

45 карта. Палаюча гора.

Є вищий закон справедливості на небі та на землі. Потрібно зрозуміти, що все що ви зробили у житті, повертається до вас. Добро — добром, зло — злом.

 

 

Середнянський замок.

Цей замок був побудований тамплієрами. А вони знали толк у магії землі та виборі місця для своїх магічних таємниць.

 

46 карта. Таємниця тамплієрів.

Велика таїна буття, повинна залишитися у таємниці. Не треба відкривати сакральне профанам. Мовчання та скромність — переважаюча позиція.

 

 

Одеські катакомби.

Підземні галереї, де видобували камінь черепашник. Це велика багатокілометрова сітка, що зв’язує між собою входи-виходи у далеких місцях. Але є знавці, яки досконало знають план катакомб, та можуть знайти путь до світла на горі із будь якого місця під землею.

 

47 карта. Палац чорних помилок.

Подивись у темряву своєї душі, та зроби висновки.

 

 

 

Буша.

Загадкове та мальовниче місце. Давня Антаварія антів початку нової ери. Загадковий малюнок на камені і напис: «Азм есмъ Миробог жрец Ольгов» — пам’ять про волхвів та язичників. Химерні скелі, печери, підземні ходи та Великий Ліс — це колишня схованка гайдамак. У цих місцинах вони закопали легендарний скарб Івана Гонти. Піщаник, багатий на кварц та кремній, дві річки, що оминають пагорб, перепад температури між днем та ніччю — геологія творить магічне поле цього міста. Саме цим Буша і приваблює як шанувальників історії, так і магії з усіх куточків світу. Якщо вам потрібно увімкнути другу чакру — то вам сюди.

 

48 карта. Забуття.

Минуле лишилося у минулому. Відпусти та забувай.

 

 

 

49 карта. Надія.

Не втрачай надії. Проси Творця про допомогу і вона прийде.

 

 

 

50 карта. Вихід.

Складні часи закінчилися. Вихід вже близько.

 

 

 

Тотоха.

Невеличкий пагорб у Медвіні, де збуваються мрії. Сюди приїжджають люди з усього світу, щоб зробити енергетичні практики, помолитися та загадати бажання.

 

51 карта. Брама до майбутнього.

Життя змінилося. Важки часи минули. Зроби крок до майбутнього з посмішкою.

 

 

52 карта. Пагорб щастя.

Усе задумане збуватиметься. Час святкувати буття.

 

 

 

Біла гора.

Місце надзвичайної сили з цілющим джерелом у Луганській області. Вона підносить у небо наші мрії та дає відповіді на запитання тим, хто прийшов із сумнівами.

 

53 карта. Біла гора.

Що на землі, те й на небі. Можна піти далі як раніше, але можна усе змінити. Час прийняти рішення.

 

 

Південний Буг.

Славнозвісний своєю бурхливою течією, величезними скелями та кам’яними купальнями з вирами, що змивають тугу, печаль та зло. Дивна природа та потужна енергія водного потоку вражають кожного, хто прийшов сюди за пригодами та наповненням. Чарівна річка немов наповнена енергією неба та повітря. Вона підносить до гори думки та допомагає забути про буденність. Це жива медитація буття.

 

54 карта. Річка буття.

Річка буття принесе вас до здійснення мрій. Довіртесь Творцю. Розслабтесь та дозвольте чудесам статися.

 

 

Пліснеськ.

Величезне місто білих хорватів із багатьма будинками із білого каменю, храмами, капищами та жертовниками. Тут проходив великий торговельний шлях до тогочасних країн Європи, який ішов далі землями балтів і до північних країн. Град займав приблизно 200–250 гектарів і в ньому були присутні не лише язичники, але й християни. Бо вони тісно спілкувалися із Великою Моравією. Можливо саме сюди приїжджав Кирило, що створив слов’янську абетку. Бували тут і купці-іудеї, що торгували по всьому світі доїжджаючи геть до самого Китаю-Сіну. Воїни-найманці теж їхали до Візантії цим шляхом. Перехрестя світів, де до сьогодення б’ють з-під землі цілющі джерела та марить небом озеро Сине Око Велеса. А понад ним, на пагорбі дивиться з давнини на нас ідол слов’ян. Він бачив минуле і знає майбутнє, тому нікуди більш не поспішає.

 

55 карта. Синє око.

Затримайте дихання та упірніть до небокраю. Відчуйте всесвіт і його Творця. Будьте на землі та на небі одночасно. Вища медитація буття.

 

 

56 карта. Творець.

Ви і є творець свого буття. Плануйте новий виток життя. Зараз можна усе змінити та перейти на новий рівень.

 

 

 

Авторка колоди  Ежені МакКвін. Письменниця, поетеса. Ежені багато років подорожує по світу, досліджуючи місця сили і їх вплив на людину. Багато цікавого ви можете знайти на її сайті. 

Колода складена на основі перетікання енергій руху Кола Життя. Тому навіть перегляд карт по порядку, благодатно впливає на людину. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Придбати колоду можно в Soul Travel.

 

Женские места силы Украины. 

Места силы язычников славян. Часть 1. Богит.

Места силы язычников славян. Часть 2. Звенигород.

Места силы язычников славян. Часть 3. Монастырок. 

Николаевский лабиринт. Скалы Перуна и камень Лады. 

Тайна Андреевского спуска. Чакры Киева. 

Женские места силы Киева. Тайны Софиевского Собора.

Монастырище. Загадки предков.

 Древнейшим в мире храм трипольской Богини в Небеливке.

Женские места силы Украины. Яблоня колония в Кролевце. 

Места силы Украины. Каменная могила. 

Языческие капища и места силы Львова.

Путешествия к артефактам. Збручский идол.

Жрецы Святовида — принцы на белых конях. 

Богиня Мара и ее символы.

Путешествие по Закарпатью.

Древние боги украинской земли. 

Дневники ведьмы.

 

Поделиться в соцсетях.

 

 

Добавить комментарий

Лимит времени истёк. Пожалуйста, перезагрузите CAPTCHA.